DSCN5381W czasie tegorocznych ferii zimowych komisja XIII konkursu plastycznego „Tradycyjna Ozdoba Bożonarodzeniowa” wyłoniła laureatów i nagrodziła piękne prace młodych artystów. Uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody i wyróżnienia w kategorii wiekowej 6 – 9 lat.
Pierwsza nagroda trafiła do dwojga uczniów: Mai Szuran z klasy I a i Krzysia Kalisiewicza z klasy III b, drugie miejsce zajęła Magda Kwitek z klasy II, trzecie Karolinka Sadowska a klasy III a. Wyróżnieni zostali: Weronika Górna z klasy II oraz Mikołaj Patyra z klasy I a.
Ogromnie się cieszymy. Brawo!

Image konkurs plastyczny02119 listopada 2019 r. odbyło się w Bibliotece Publicznej w Siennicy Nadolnej rozstrzygnięcie pierwszego etapu konkursu plastyczno – literackiego „Nasze nowele – znamy i czytamy”. Prace oceniane były w dwóch kategoriach: literackiej i plastycznej. W pierwszej kategorii laureatem został Mikołaj Kalisz z klasy VIII. Komisja konkursowa nagrodziła prace plastyczne Alicji Mielnickej z klasy VI a – II miejsce oraz Agnieszki Mazurek z klasy VI b – III miejsce.
W konkursie uczestniczyły także: Julia Lewczuk, Emilia Pasik, Julia Siewak, Karolina Szymaniak. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przygotowanie prac, gratulujemy nagrodzonym.
Opiekunkami uczniów były Bożena Mitura i Beata Wrońska.

30 kwietnia 2014 r. w Małochwieju Dużym odbyło się rozstrzygnięcie VI konkursu plastycznego „Jestem przyjacielem przyrody”.

imge 007Drugie miejsce w etapie powiatowym konkursu organizowanego przez KRUS zajęła nasza uczennica KARINA KOZŁOWSKA z klasy VB.

image003Patrycja Zielińska zajęła I miejsce w konkursie, którego organizatorem jest szkoła podstawowa w Małochwieju Dużym.

Gminne Centrum  Kultury w Siennicy Nadolnej po raz dziesiąty ogłosiło konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży, którego tematyka nawiązuje do radosnego święta wielkanocnego. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły: Zuzia Kaluźniak, Agata Maruszak, Angelika Szambelan, Daria Zielińska i Patrycja Zielińska.