foto0001W środę, 8 czerwca, dzieci z zerówki Gminnego Przedszkola w Siennicy Nadolnej zostały zaproszone w odwiedziny do klasy III a. Sześciolatki poznały swoją przyszłą salę lekcyjną, w której będą uczyły się jako pierwszaki już od 1 września, nową panią oraz kolegów z klasy trzeciej.

Przedszkolaki cieszyły się, że mogły usiąść w prawdziwych szkolnych ławkach i wspólnie z uczniami pooglądać ich podręczniki. Rysowanie na tablicy oraz liczenie na dużych liczydłach było bardzo interesujące. Goście mieli wiele pytań do swoich starszych kolegów. Na wszystkie uzyskali optymistyczne odpowiedzi. Uczniowie mile wspominali również swoją naukę i zabawę w klasie pierwszej. Spotkanie dzieci przebiegało w radosnej atmosferze.