image 2024 09 26T22571308725 września uczniowie klasy trzeciej odwiedzili Alpaca's Kingdom w Bzitem. Uczniowie gościli w farmie zwierząt dzięki uprzejmości właścicieli, którzy ufundowali voucher jako nagrodę za udział uczniów w obchodach z okazji 40-lecia Gminnego Przedszkola im. J. Brzechwy w Siennicy Nadolnej.

Wycieczka do tego miejsca to świetny pomysł na edukacyjną i pełną wraże n przygodę. Uczniowie zostali powitani przez panią Ewelinę, która opowiedziała o farmie i jej mieszkańcach, pokazała jak prawidłowo obchodzić się ze zwierzętami, aby zapewnić im komfort i bezpieczeństwo. Wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem było karmienie alpak, kóz, osiołka czy królików. Po intensywnym programie edukacyjnym dzieci miały czas na wspólną zabawę. Na terenie farmy znajduje się plac zabaw oraz przestrzeń do zabaw i gier zespołowych. Na koniec – piknik z pysznymi pieczonymi kiełbaskami. Wycieczka była doskonałą okazją do integracji.