20231005 131357Za nami rywalizacja w organizowanym przez UKS „Viktoria” w Małochwieju Dużym mitingu lekkoatletycznym, podczas którego ustanowione zostały amatorskie oficjalne rekordy Gminy Krasnystaw w dwóch kategoriach wiekowych wśród chłopców i dziewcząt. Uczniowie naszej szkoły ustanowili kilka z nich.

W kategorii klas IV-VI Konrad Tomaszewski wygrał bieg na dystansie 300 m z wynikiem 0:56:856 s. Marika Barczuk, Gabriel Baran, Emilia Dyśko i Konrad Tomaszewski wygrali sztafetę mieszaną 4x100 m z wynikiem 1:04:516.

W kategorii klas VII-VIII Szymon Zych wynikiem  8:319 s ustanowił rekord Gminy Krasnystaw w biegu na 60 m i  skoku w dal z wynikiem 4,40 m, a Vladyslaw Demchur najdalej rzucił piłeczką palantową (55 m.)

Szkołę podstawową w Siennicy Nadolnej reprezentowali:

Klasy IV-VI

Gabriel Baran, Marika Barczuk, Tomasz Cukrowski, Karol Ćwirta, Emilia Dyśko, Nazar Savchuk, Agata Szewczyk i Konrad Tomaszewski

Klasy VII-VIII

Vladyslaw Demchur, Mikołaj Hus, Szymon Kalisiewicz, Konrad Malesza, Artem Mashchynskyi, Błażej Siewak, Franciszek Szymański, Szymon Zych

Gratulacje dla wszystkich zawodników!