DSCN4735W listopadzie zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie profilaktycznym. Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie prac plastycznych promujących aktywne życie bez nałogów. Chętni z klas V-VIII mogli zgłosić się do rozwiązania testu dotyczącego znajomości negatywnych skutków uzależnień od środków psychoaktywnych. Zainteresowanie konkursem było duże. Uczniowie przygotowali 56 prac plastycznych, 21 zgłosiło się do rozwiązania testu.

9 grudnia komisja konkursowa wręczyła nagrody i podziękowania zwycięzcom konkursowych zmagań. Wyróżnione prace plastyczne: Julia Fryga, Maja Szuran, Adam Wójtowicz (klasa Ia), Aurelia Kita i Agata Szewczyk (klasa Ib), Wojciech Banak, Magdalena Kwitek, Sara Walczyńska (klasa II), Karolina Sadowska (klasa IIIa), Mikołaj Hus i Maja Tkaczyk (klasa IIIb), Mateusz Koseła (klasa IV), Kornelia Femiak (klasa V), Alicja Mielnicka (klasa VIa), Zuzanna Antoniuk, Miłosz Józefowski (klasa VIb).
Dużą wiedzą wykazali się: Karolina Malczewska (klasa VII), Wiktoria Hawryluk i Maciej Pasik (klasa VIII).
Organizatorzy dziękują za udział i gratulują sukcesów.