DSCN1358W roku szkolnym 2023/24 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko-Planeta". Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie" przy współpracy ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Głównym celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego oraz poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski.
 
W tym roku zadaniem konkursowym było wykonanie albumu na temat: Skrzydlaci mieszkańcy mojej okolicy. 🦉
Uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w tym konkursie.
Wyróżnienia i nagrody za wykonane prace otrzymali: Lena Zych z klasy V oraz uczniowie klasy VII - Błażej Antyga, Małgorzata Błądkowska, Łukasz Karpiński, Konrad Malesza, Filip Skubisz i Maja Tkaczyk.
Dyplomy i podziękowania za udział w konkursie otrzymali także: Angelika Cypryańska, Kacper Jakimcio, Aleksandra Naróg z klasy V, Bartosz Nowacki, Natalia Skibińska z klasy VII oraz Nicole Mazurek z klasy VIII. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i dziękujemy za udział.