img 025011 grudnia 2012 r. w Gminnym Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej odbył się finał VII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Marii Gleń „Serce oddałam wioskom”.Naszą szkołę reprezentowało jedenaście recytatorek: Joasia Palonka z klasy IV, Łucja Chachaj, Gabrysia Chmielewska, Natalia Domaciuk, Kasia Miseczko, Justyna Wesołowska, Daria Zielińska z klasy V, Agnieszka Górna i Ola Liśkiewicz z klasy VI oraz Natalia Chwała i Kinga Tymoszczyk z klasy III gimnazjum. Główną nagrodę „Grudniowy Laur” w kategorii szkół podstawowych zdobyła Łucja Chachaj. Taką samą nagrodę wywalczyła Natalia Chwała w kategorii poezji śpiewanej. Aleksandra Liśkiewicz oraz Kinga Tymoszczuk zostały przez jury wyróżnione.
Nagrodzonym gratulujemy, a wszystkim uczestniczkom konkursu dziękujemy za reprezentowanie szkoły.