Opis alternatywny powinien przekazać treść ilustracji

7 czerwca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Krasnymstawie organizatorzy nagrodzili uczestników XIV edycji Powiatowego Konkursu Historycznego „Ocalmy naszą przeszłość”. Dla nas była to miła uroczystość, gdyż po raz kolejny prace reprezentantów naszej szkoły zostały docenione. Pierwszą nagrodę w kategorii prac indywidualnych szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych otrzymał Mikołaj Koziej z klasy VII. Został też wyróżniony nagrodą Poseł na Sejm RP Teresy Hałas.

W kategorii prac zespołowych Agata Demczuk i Łucja Kubina zdobyły I nagrodę. Konkursowe jury doceniło także pracę Julii Korchut i Oliwii Korchut, które otrzymały III nagrodę w tej samej kategorii. Gratulujemy sukcesu. Agata, Łucja, Julia i Oliwia za kilka dni staną się absolwentkami naszej szkoły. Od kilku lat biorą udział w tym konkursie i zajmują czołowe miejsca. Nauczycielka historii dziękuje za wspólną pracę i zgłębianie wiedzy o przeszłości  naszego regionu.