godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj831
Wczoraj848
Ogółem1663631
Twoje IP:54.161.71.87
Wizyta w stolicy PDF Drukuj Email
Piątek, 06 Październik 2017

Sportowo – naukowy charakter miał wyjazd naszych uczniów klas piątej, szóstej i siódmej do Warszawy.


Wczesnym rankiem 5 października wyruszyliśmy do stolicy, by zwiedzić Stadion Narodowy oraz Centrum Nauki Kopernik. Wśród uczestników wycieczki znalazło się wielu kibiców sportowych, dla których pobyt na PGE Narodowy dostarczył dużo emocji. Zasiedliśmy na trybunach, odwiedziliśmy pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej. Młodzi kibice zasiedli na miejscach zajmowanych przez naszych wybitnych piłkarzy i mogli sobie wyobrazić, że za kilka lat pojawią się tu także ich nazwiska.
W Centrum Nauki Kopernik odkrywaliśmy tajemnice ludzkiego ciała, zjawiska fizyczne, światło, poznawaliśmy zdobycze cywilizacji.
Droga powrotna do domu także była zdominowana przez piłkę nożną. Głośno kibicowaliśmy polskiej drużynie narodowej w meczu z Armenią.
Wyjazd okazał się udany, mimo niesprzyjającej pogody.

 
Joomla Templates by Joomlashack