foto00026 czerwca 2022 roku był dniem pełnym wrażeń dla naszych uczniów. Uczestniczyli oni w dwóch wydarzeniach: „Bezpieczne wakacje” i „Mam talent”. Rozpoczęliśmy od działań promujących bezpieczne wakacje. Reprezentanci klas rysowali plakaty przedstawiające sposoby na bezpieczne spędzanie wolnego czasu podczas wakacji.

Odbyło się spotkanie z policjantami: podkomisarz  Anną Podgórską i młodszymi aspirantami Erykiem Olechem i Stanisławem Pigłowskim. Wygłosili oni pogadankę na temat bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach. Następnie pedagog i psycholog przeprowadziły krótki quiz sprawdzający wiedzę uczniów, nagradzając ich odpowiedzi cukierkami.

Kolejne wydarzenie organizowane pod hasłem „Mam talent”  to prezentowanie uczniowskich talentów. Chłopcy i dziewczynki z klas I-V tańczyli, śpiewali, rysowali, pokazali grę w ping ponga, budowlę z patyczków, jazdę na rolkach i deskorolce. Wszystkim bardzo się podobało, każdy występ nagradzano gromkimi brawami. Uczestnicy otrzymali podziękowania oraz słodkie upominki.