20230623 111617Już 23 czerwca odłożyliśmy podręczniki, a tornistry chowamy głęboko w szafie i rozpoczynamy wakacje. W ostatnim dniu przed wakacyjną przerwą uroczyście pożegnaliśmy się ze szkołą na ponad dwa miesiące.  To był szczególny dzień dla uczniów, którzy skończyli klasę ósmą. Odebrali świadectwa i nagrody, dyrektor szkoły wręczyła rodzicom  listy gratulacyjne i podziękowania.

Świadectwa z wyróżnieniem, stypendia, nagrody za udział w konkursach odebrała liczna grupa uczniów. Wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali promocję do następnej klasy.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego gościliśmy Wójt Gminy Krasnystaw Panią Edytę Gajowiak-Powroźnik, księdza proboszcza Andrzeja Kowalczyka, rodziców i bliskich naszych uczniów.