godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj64
Wczoraj1459
Ogółem1761197
Twoje IP:52.91.185.49
Jesteśmy różni, ale równi PDF Drukuj Email
Sobota, 18 Listopad 2017

16 listopada z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji zorganizowaliśmy akcję propagującą hasła związane z poszanowaniem cudzych uczuć, poglądów, upodobań, wierzeń, obyczajów. Najmłodsi mieli okazję porozmawiać z wychowawcami o tym, czym jest tolerancja, starsi mogli zastanowić się nad swoją postawą wobec innych. Na szkolnych korytarzach wyeksponowane zostały dekoracje przedstawiające symbole i hasła popierające idee otwartości wobec innych, chętni mogli wyrazić swoje skojarzenia, tworząc plakat z hasłem „Tolerancja”.

Międzynarodowy Dzień Tolerancji to święto obchodzone corocznie na całym świecie właśnie 16 listopada. Zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją w 1995 roku z inicjatywy UNESCO.

Przeprowadzenia  Dnia Tolerancji w naszej szkole podjęły się uczennice klasy II gimnazjum. Opiekun Szkolnego Wolontariatu dziękuje wszystkim zaangażowanym.

 
Joomla Templates by Joomlashack